Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Morávka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Rekreační Středisko PASKOV - MORÁVKA ubytování Morávka

Rekreační Středisko Paskov nabízí ubytování v obci Morávka. Komplex hlavní budovy a zděných chatek typu bungalovu, každá s vlastním sociálním zařízením. V areálu je restaurace, herna, sauna, venkovní bazén,tenisový kurt a antukové víceúčelové hřiště.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Rekreační Středisko PASKOV - MORÁVKA ubytování Morávka a jeho okolí:

Nachází se v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v malebném údolí řeky Morávky, v nadmořské výšce 606 metrů. Klimaticky velmi příznivé prostředí nabízí dobře značené turistické stezky, cykloturistické trasy, jízdárnu, tělocvičnu. Lyžařský areál Sviňorky, dlouhý 580 metrů je rájem rodinného lyžování, ale nezapomíná ani na vyznavače snowboardingu a lyžaře-běžce, kterým jsou k dispozici udržované běžecké tratě. Doprava Skibusem k vleku je zahrnuta již v ceně ubytování.

Areál skýtá ideální možnosti pro firemní akce, školení, porady, semináře, konference, prezentace firem, rodinné oslavy, svatební hostiny. Dále lyžařské kurzy, školy v přírodě

(i mateřské školy), ozdravné i rekondiční pobyty dětí, mládeže, tělesně i mentálně postižených

osob, apod.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko PASKOV - MORÁVKA Morávka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko PASKOV - MORÁVKA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko PASKOV - MORÁVKA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Morávka - Morávka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko PASKOV - MORÁVKA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Morávka - Morávka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.