Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mohelnice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Penzion Vila Livia.


Ubytování Mohelnice
Rodinný penzion v Mohelnici nabízí ubytování se snídaní v příjemném prostředí. Můžete využít kuchyňku, wifi, miniposilovnu, bazén, saunu, společenskou místnost, terasu s grilem v letním období nebo navštívit krásná místa a různé akce v okolí.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Vila Livia

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Vila Livia, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mohelnice - Mohelnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Vila Livia. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Mohelnice - Mohelnice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.