Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mohelnice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Vila Livia ubytování Mohelnice

Rodinný penzion v Mohelnici nabízí ubytování se snídaní v příjemném prostředí. Můžete využít kuchyňku, wifi, miniposilovnu, bazén, saunu, společenskou místnost, terasu s grilem v letním období nebo navštívit krásná místa a různé akce v okolí.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.


http://www.vilalivia.unas.cz/
Telefon(+420) 774 743 434 (Irena Halamičková)
 

Detailní popis objektu Penzion Vila Livia ubytování Mohelnice a jeho okolí:

Nabízíme 3 dvoulůžkové pokoje se samostatným sociálním zařízením. V každém pokoji je příjemné prostředí a pevná přípojka k internetu. Pokud vlastníte PC s wifi, je možno se připojit i do domovní bezdrátové sítě, která má dosah po celém domě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Vila Livia Mohelnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Vila Livia

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Vila Livia, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mohelnice - Mohelnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Vila Livia. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mohelnice - Mohelnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.