Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mohelnice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Charlie ubytování Mohelnice

Penzion Charlie se nachází asi 500m od historického centra Mohelnice. Ubytovací kapacitou se řadí k penzionům rodinného typu a svým vybavením je vhodný především pro obchodníky a podnikatele.

Detailní popis objektu Penzion Charlie ubytování Mohelnice a jeho okolí:

Moderně a účelně zařízené pokoje standardního evropského stylu a vybavené rustikálním nábytkem skýtají ideální možnosi nejen pro příjemný odpočinek, ale i pro práci obchodních cestujících.Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením se sprchovým koutem, barevným televizorem a satelitním přijímačem, minibarem a chladící jednotkou.Možnost parkování u penzionu i v uzavřeném prostoru. Samozřejmostí je poskytování všech standardních služeb odpovídajících vybavení penzionu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Charlie Mohelnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Charlie

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Charlie, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mohelnice - Mohelnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Charlie. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mohelnice - Mohelnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.