Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mnich a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Chalupa U MNICHA ubytování Mnich

Chalupa "U Mnicha" nabízí klidnou rodinou rekreaci až pro 6 osob. Cena 162Kč/osoba při plném obsazení na celý týden.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Chalupa U MNICHA ubytování Mnich a jeho okolí:

Chalupa u Mnicha se nachází v krásném prostředí Jižních Čech, v blízkosti vodního zámku Červená Lhota. Nabízí ubytování až pro 6.osob ve dvou pokojích (2lůžka + přistýlka, 3lůžka). K dizposizi je plně vybavená kuchyň se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, kermaickým jídelním servisem, dále pak koupelna s WC a pračkou...zahrada je oplocená s mini bylinkovým záhonem, grilem a zahradním nábytkem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa U MNICHA Mnich

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa U MNICHA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa U MNICHA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mnich - Mnich. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa U MNICHA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mnich - Mnich, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.