Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mladeč a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Penzion Romeo ubytování Mladeč

Ubytování přímo u Mladečských jeskyní. Velmi klidné a čisté prostředí. Vhodné pro rodiny s dětmi, milovníky cykloturistiky a obdivovatele krás Litovelského Pomoraví. Cena lůžka od 250,- Kč.Parkování přímo před penzionem.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Romeo ubytování Mladeč a jeho okolí:

Celková kapacita penzionu 35 lůžek.Stravování v restauraci penzionu.V letních měsících v provozu i zahradní restaurace.Rodinné prostředí.Parkování přímo před penzionem a úschovna sportovního vybavení v ceně pobytu.K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a romantický pokoj s nádhernou vyřezávanou postelí s exkluzivní koupelnou.Novinkou je apartmán pro 7 osob,3+1 s výhledem na Mladečské jeskyně.Penzion není u hl.cesty.Množství památek v okolí.Např.hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, hrad Sovinec ,zámek v Náměšti na Hané a především Mladečské jeskyně,které se nachází přímo u penzionu.Litovelské Pomoraví jehož jsme součástí nabízí množství cyklostezek, ale i turistických tras. Město Olomouc 15 min. jízdy po dálnici.Město Litovel a známí pivovar s možností prohlídky 3km. Rybaření 1km na rybníku Sobáčov,kde jsou tenisové kurty a plážový volejbal.Jízdy na koních 1km Nové zámky.Koupání v přírodním kamenolomu ,nebo v bývalé pískovně Náklo.Také Olomouc nabízí Aquapark.A vodáci si sjedou řeku Moravu 500 m od penzionu. Zoologická zahrada na Svatém Kopečku 10 km od hl. města Olomouce je známá nezaměnitelnou přírodou.Všichni hosté mají pestrou nabídku atrakcí na dosah.Všechny Vás srdečně vítáme.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Romeo Mladeč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Romeo

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Romeo, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mladeč - Mladeč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Romeo. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mladeč - Mladeč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.