Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Miroslav a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Vinařství Hanzel ubytování Miroslav

Nově zbudovaný hotel se nachází téměř na půli cesty mezi Brnem a Znojmem. Vinařství Hanzel představuje jedinečný koncept propojení tradičního vinařství s moderním hotelovým provozem, příjemným prostředím a profesionální gastronomií.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Vinařství Hanzel ubytování Miroslav a jeho okolí:

Vinařství Hanzel navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na viničních tratích v okolí Miroslavi. Předmětem činnosti ale není pouze výroba a následný prodej vín, ale i pořádání rozmanitých akcí, jako například degustace a košty.

Vinařství Hanzel nabízí i ubytování v krásných reprezentativních pokojích ve stylu vinařství, ve kterých se objevuje trámové stoleté dřevo, utvářející dokonalou atmosféru pohody a odpočinku.V nabídce je i několik zajimavých pobytových balíčků, jako například "Gourmet", který je zaměřen na snoubení vína a pokrmů nebo balíček "Romantika ve vinařství pro 2 osoby" lákající mimo jiné na romantickou večeři při svíčkách.Dále je zde možnost využití prostorů pro konání firemní akce či večírku:

• Konferenční sál s kapacitou 90 míst

• menší sál -vinotéka s kapacitou 40 míst

• Vinárna s možnost řízené degustace vín s kapacitou 26 míst

• Technika

• Ubytování

• CateringV okolí lze navštívit miroslavský zámek, Chrám sv. Petra a Pavla, židovský hřbitov, evangelický kostel, radnici a Miroslavské kopce, které jsou Národní přírodní památkou. Nedaleko se také nachází historické město Znojmo s celou řadou památek. V okolí se je také k dispozici velké množství cyklotras, které jsou podrobněji popsány na webových stránkách vinařství.Host si může vybrat ze široké nabídky pokrmů - předkrmů, polévek, hlavních jídel, bezmasých jídel, salátů, dezertů, příloh i pochutin vhodných k vínu. Na své si ale přijdou i malí strávníci.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Vinařství Hanzel Miroslav

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Vinařství Hanzel

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Vinařství Hanzel, které nabízí ubytování ve městě (obci) Miroslav - Miroslav. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Vinařství Hanzel. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Miroslav - Miroslav, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Vinařství Hanzel Miroslav
***

Hotel Vinařství Hanzel
[ ubytování Miroslav ]

dvoulůžkových pokojích. V 9 pokojích lze využít přistýlky a ve zbývajících 2 dokonce dvojpřistýlky. Celková kapacita je až 35 hostů. Útulné pokoje hotelu Hanzel ubytování Miroslav mají postele s antibakteriálními matracemi, které obsahují částečky stříbra pro vysoký komfort vašeho spánku. Moderní koupelna na každém pok ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou