Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mikulov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel Iris ubytování Mikulov

Hotel Iris se nachází uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, ve známé vinařské obci Pavlov, obklopen vinicemi a vinnými sklepy. Přilehlé vodní nádrže Nové Mlýny jsou největší vodní plochou Moravy a vyhledávaným centrem rybaření a vodních sportů. Okolní k
Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hotel Iris ubytování Mikulov a jeho okolí:

Hotel Iris v Pavlově vám nabízí ubytování s celkovou kapacitou 51 pevných lůžek + 25 přistýlek. Jedná se o ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny TV přijímačem. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením. Možnost parkování v uzamykatelném areálu. V klidném prostředí hotelu Iris je možné pořádat školení, obchodní jednání nebo společenské akce firemního i osobního rázu. Výhodná je i poloha na cestě mezi Brnem a Mikulovem.Hotel Iris leží v Mikulově, což je historické městečko na úpatí Pavlovských vrchů. Dominantou městského panoramatu je barokní zámek. K nejzajímavějším expozicím muzea, umístěného v jeho prostorách, je unikátní vinařská expozice se zámeckým sklepením a historickým obřím sudem. Město bylo ve středověku druhým nejvýznamnějším centrem židovské kultury v Čechách, najdete tu židovskou čtvrť s naučnou stezkou, židovský hřbitov i dochovanou synagogu s expozicí o židovském osídlení města. Mezi další zajímavosti patří Ditrichštejnská hrobka, Svatý kopeček a historické náměstí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Iris Mikulov

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Iris

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Iris, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mikulov - Mikulov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Iris. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Mikulov - Mikulov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.