Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mikulášovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Balnika ubytování Mikulášovice

Nekuřácký penzion se nachází v klidné části města Mikulášovice. Najdete u nás ubytování, restauraci a wellnes procedury i další služby.V okolí národní parky České-Saské Švýcarsko i CHKO Labské pískovce a Lužické hory.Nabízíme garážování kol a motorek.
Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracítenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Balnika ubytování Mikulášovice a jeho okolí:

Poloha: Wellness penzion s restaurací „BALNIKA“ se nachází v klidné části města Mikulášovice v severních Čechách. Město Mikulášovice leží na úpatí vrchu Tanečnice s nadmořskou výškou 597m, kde se nachází i stejnojmenná rozhledna. Jedná se o nejseverněji položenou rozhlednu v ČR. Hranice města se dotýkají národních parků České a Saské Švýcarsko i CHKO Labské pískovce. Autobusová zastávka je vzdálena 80m od penzionu, vlakové nádraží Mikulášovice dolní nádraží asi 1km. Dopravu z vlakového nádraží na přání zajistíme. Pro navigaci zadejte GPS souřadnice 50°58'38"N, 14°20'51"E. Penzion leží cca 80m od silnice vedoucí z hraničního přechodu Sebnitz - Dolní Poustevna vzdáleného cca 5km směr Brtníky, Krásná Lípa.

Vybavení a služby: Nabízíme ubytování v osmi pokojích s celkovou kapacitou dvacet lůžek. Jedná se o pět dvoulůžkových, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má sociální zařízení(WC, sprcha, umyvadlo). Dva pokoje jsou bezbariérové. Celý penzion má bezdrátové WiFi připojení k internetu. Naše restaurace nabízí možnost celodenního stravování. Pro ubytované je možné poskytnout snídaně, polopenzi i plnou penzi za výhodné ceny. Přineseme vám snídani i do postele. Zajistíme pro vás oslavy, rauty, svatební hostiny, v letních měsících můžete využít posezení na terase, grilování i party stany na oslavy. V penzionu poskytujeme několik typů masáží, různé druhy zábalů a v současné době pro vás připravujeme saunu, infra saunu, whirpool vanu, přísadové koupele a pivní lázeň. Možnost využít tenisový i volejbalový kurt, pronájem sportovní haly, fotbalového hřiště i lanového centra. V zimě je zajištěna doprava do lyžařských areálů Jedlová, Rybniště i Sebnitz. Garážování kol a motorek. Máme salonek (20míst).

Rekreace a služby v okolí: Okolí nabízí mnoho možností pro milovníky sportu, kultury i přírodních krás. Národní parky České a Saské Švýcyrsko, CHKO Labské pískovce i CHKO Lužické hory jsou zárukou nádherných přírodních scenérií. Návštěva Loretánské kaple, Křížového vrchu, vojenské povnosti Königstein či zámku Ramenau jistě potěší zájemce o historii. Mikulášovické přírodní koupaliště, přehadní nádrž na Křinici případně další koupaliště v Německu jsou příjemným osvěžením v letních měsících. Pro milovníky cyklistiky jsou k dispozici dobře značené trasy propojené mezi Českou republikou a Německem. V zimním období jsou v okolí lyžařské areály Jedlová, Rybniště i Sebnitz. Vyznavači přírodních tras pro běžkové lyžování si jistě také vyberou.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Balnika Mikulášovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Balnika

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Balnika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mikulášovice - Mikulášovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Balnika. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mikulášovice - Mikulášovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Ron Mikulášovice
***

Hotel Ron
[ ubytování Mikulášovice ]

oblastí.Ubytování Mikulášovice hotel Ron : Hotel je ideálně situován k objevování krás rozmanité přírody našeho regionu i velkého množství historických a kulturních památek Mikulášovic a okolních měst a obcí. Také objekt hotelu je zrekonstruovanou kulturní památkou.Hotel Ron ubytování Mikulášovice České Švýcarsko&n ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou