Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Měděnec a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Chalupa Mědník ubytování Měděnec

Chalupa může sloužit k roddinně či individualní rekreaci či pořádání rúzných firemních ,ale i soukromých akcí. V calupě jsou k disposici 4 pokoje se 16-ti lůžky.socialní zařízení tvoří 4x Wc a 2y sprchový kout.psi možno.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Chalupa Mědník ubytování Měděnec a jeho okolí:

Nově zrekonstruovaná chalupa na rodinnou či individualní rekreaci.V objektu

je možno se ubytovat ve dvou 5-ti lůžkových ,jednom dvou lůžkovém a jednom čtyř lůžkovém pokoji.K dispozici jsou čtyři Wc a dva zděné sprchové kouty.

Ke stravování můžete využít plně vybyvenou kuchyňku či naši restauraci Mědník.Parkování je zajištěno na pozemku chalupy kde je také možno v letních měsících posedět pod slunečníky u přírodního ohniště,nebo si ugrilovat nějakou specialitku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Mědník Měděnec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Mědník

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Mědník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Měděnec - Měděnec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Mědník. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Měděnec - Měděnec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.