Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Martinice v Krkonoších a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Chalupa Martinice v Krkonoších.


Ubytování Martinice v Krkonoších
Zděná chalupa leží na konci obce Martinice na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší 10km od Vrchlabí a 2km od Jilemnice. Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi. Upravované běžecké tratě vedou hned za chalupou.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Martinice v Krkonoších

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Chalupa Martinice v Krkonoších, které nabízí ubytování ve městě (obci) Martinice v Krkonoších - Martinice v Krkonoších. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Chalupa Martinice v Krkonoších. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Martinice v Krkonoších - Martinice v Krkonoších je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.