Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Martinice v Krkonoších a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Chalupa Martinice v Krkonoších ubytování Martinice v Krkonoších

Zděná chalupa leží na konci obce Martinice na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší 10km od Vrchlabí a 2km od Jilemnice. Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi. Upravované běžecké tratě vedou hned za chalupou.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Chalupa Martinice v Krkonoších ubytování Martinice v Krkonoších a jeho okolí:

Zděná chalupa leží na konci obce Martinice na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší 10km od Vrchlabí a 2km od Jilemnice. Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi. Upravované běžecké tratě vedou hned za chalupou.

VYBAVENÍ: kuchyňka, el. sporák, lednice, varná konvice, jídelní stůl, krbová kamna, TV, gauč s možností přistýlky, ložnice - 4 lůžka - el. topení, koupelna - vana, umyvadlo, WC - el. vytápění, nebo lokální, částečně oplocená velká zahrada.

V OKOLÍ: obchod 300m, restaurace 400m v obci a 2km v Jilemnici, turistika, běžky, rybník s možností bruslení 300m, sjezdovka pro nenáročné v obci, další vleky 5km Kozinec, Benecko 15km, Herlíkovice 15km.

VÝLETY: ZOO Dvůr Králové n. L., Jilemnice - krytý plavecký bazén, bowling, fitcentrum, muzeum, Vrchlabí muzeum, Bozkovské dolomitové jeskyně, Český ráj a Krkonoše. MAPY A SOUVISEJÍCÍ INFORMACE JSOU K DISPOZICI NA MÍSTĚ V PŘEHLEDNÉM BULLETINU.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Martinice v Krkonoších Martinice v Krkonoších

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Martinice v Krkonoších

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Martinice v Krkonoších, které nabízí ubytování ve městě (obci) Martinice v Krkonoších - Martinice v Krkonoších. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Martinice v Krkonoších. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Martinice v Krkonoších - Martinice v Krkonoších, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.