Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Markvartice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Penzion Horácký motorest-pension.


Ubytování Markvartice
Možnost stravování, ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Herna: fotbálek, kulečník, výherní automat, sázková kancelář, projekční televize.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Horácký motorest-pension

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Horácký motorest-pension, které nabízí ubytování ve městě (obci) Markvartice - Markvartice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Horácký motorest-pension. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Markvartice - Markvartice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.