Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Markvartice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Horácký motorest-pension ubytování Markvartice

Možnost stravování, ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Herna: fotbálek, kulečník, výherní automat, sázková kancelář, projekční televize.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Horácký motorest-pension ubytování Markvartice a jeho okolí:

Horácký motorest-pension Markvartice se nachází 8 km od Třebíče směrem na Telč, Jindřichův Hradec. Velké parkoviště před motorestem. Ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Celková kapacita 16 lůžek. Cena za osobu-350kč/noc. Možnost pořádání oslav a večírků. Restaurace rozdělena na kuřáckou(25míst) a nekuřáckou(30míst) část. Letní zahrádka(40míst). výherní automat, fotbálek, salonek.Pension obklopuje krásná příroda, která ubytovaným nabízí možnost houbaření a jiných výletů do tajů lesa. Nedaleké koupaliště vzdálené 2km.Pro rybáře možnost rybaření-v okolí spousta rybníků. Milovník památek potěší množství hradů, zámků a zřícenin v našem okolí.Výborná kuchyně-minutková a hotová jídla, grilování, uzené speciality.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Horácký motorest-pension Markvartice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Horácký motorest-pension

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Horácký motorest-pension, které nabízí ubytování ve městě (obci) Markvartice - Markvartice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Horácký motorest-pension. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Markvartice - Markvartice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.