Další ubytování Mariánské Lázně a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mariánské Lázně a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Oradour ubytování Mariánské Lázně

Objekt je umístěn v centru lázeňské čtvrti Mariánských Lázní na hlavní třídě 150m od kolonády. Ubytování: Jedno až čtyřlůžkové pokoje, vybavené umyvadlem, teplou a studenou vodou. (koupelna a wc se nachází na chodbě).
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Penzion Oradour ubytování Mariánské Lázně a jeho okolí:

Penzion ORADOUR“ najdete v centru Mariánských Lázní, v horní části hlavní třídy. Penzion je vzdálem cca 150m od lázeňské kolonády.Penzion má kapacitu 150 lůžek. Některé pokoje mají výhled do parku směrem na lázeňskou kolonádu k vyhlášené „Zpívající fontáně. Penzion disponuje 1,2,3, a 4 lůžkovými pokoji. Pokoje mají základní vybavení nábytkem.

K dispozici je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Ostatní sociální zařízení je společné na chodbách. Toaleta a sprchové kouty jsou částečně zrekonstruovány, odpovídají kategorii Penzion *. Nabízíme také pokoje Standard Plus, které jsou cenově odlišené / na pokoji sprchový kout/ a k dispozici je televizor, chladnička, rychlovarná konvice a vyčleněné sociální zářízení na společné chodbě odpovídající kategorii Penzion ** .

V našem penzionu se můžete ubytovat krátkodobě i dlouhodobě. Pro tento účel jsme pro Vás připravili tzv. balíčky , a je jen na Vás pro jaký zvýhodněný pobyt se rozhodnete.

V hlavní lázeňské sezóně od 1.5 do 1.10 je možné si objednat stravování.

Po dohodě na recepci penzionu je možné zajistit některé druhy masáží. K dispozici je půjčovna kol, společenskokulturní místnost, kavárna s terasou.

Provoz recepce je denně 8.00 – 20.00 hod., provoz penzionu NON STOP .

Lázeňský poplatek činí 15.- Kč osoba a den

Poplatek za malé zvíře činí 50.- Kč/ den

Děti do 10 let sleva 20%, studenti 15% sleva

U penzionu je možné využít omezeného parkování 80.- Kč/den


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Oradour Mariánské Lázně

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Oradour

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Oradour, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mariánské Lázně - Mariánské Lázně. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Oradour. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mariánské Lázně - Mariánské Lázně, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Pod Panským Vrchem Mariánské Lázně
***

Penzion Pod Panským Vrchem
[ ubytování Mariánské Lázně ]

Obcí Drmoul prochází hlavní silnice spojující Plzeň a Cheb už od roku 1762.Pod Panským vrchem penzion Drmoul ubytování : Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojích o velikosti cca 35m2 s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice .Drmoul Mariánské Lázně pe ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem