Další ubytování Mariánské Lázně a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mariánské Lázně a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Apartmány Villa Christiana ubytování Mariánské Lázně

Ubytování v nově zařízených apartmánech a hostinských pokojích na Hlavní třídě v Mariánských Lázních.Ideální pro golfové pobyty-nabízíme výhodná fee,rekreační pobyt lze spojit s léčebnou kůrou pohybového ústrojí a nejrůznějšími sportovními aktivitami.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetgolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Apartmány Villa Christiana ubytování Mariánské Lázně a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v nově zařízených apartmánech a hostinských pokojích na Hlavní třídě v Mariánských Lázních. Apartmány jsou vybaveny WC a koupelnou nebo sprchovým koutem s automat. pračkou, kompletně vybavenou kuchyní, příjmem satelitního televizního vyysílání a s možností garážového parkování.

Rekreační pobyt lze spojit s léčebnou kůrou pohybového ústrojí a nejrůznějšími sportovními aktivitami, které vám pomůžeme zajistit jako squash, golf, spinning, 25m bazén a sauna, cykloturistika, lyžařský a běžecký areál, tenisové kurty a mnoho kilometrů pro pěší turistiku v nádherném prostředí světoznámých lázní. Ideální pro golfové pobyty s možností hrát na pěti nejkrásnějších hřištích v okolí lázeňského trojúhelníku za výhodné fee, nebo začít s výukou golfu na zdejším 9 jamkovém veřejném hřišti. Ideální ubytování i pro delší pobyt zaměřený na turistiku, golf, wellnes i jezdectví, vhodné pro rodiny, zamilované páry i jednotlivce.

Rádi Vám také pomůžeme zajistit různé lázeňské procedůry, které pomohou zapomenout na každodenní stres a působí blahodárně na pohybový aparát. Srdečně Vás zveme k pobytu ve světoznámých lázních s okouzlující přírodou, mnoha zajímavými výletními cíli a skvělou gastronomií!Squash, golf, spining, 25m bazén a sauna, cykloturistika, lyžařský a běžecký areál, tenisové kurty a mnoho kilometrů pro pěší turistiku v nádherném prostředí světoznámých lázní. Možnost připojení na internet.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Villa Christiana Mariánské Lázně

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Villa Christiana

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Villa Christiana, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mariánské Lázně - Mariánské Lázně. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Villa Christiana. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mariánské Lázně - Mariánské Lázně, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Pod Panským Vrchem Mariánské Lázně
***

Penzion Pod Panským Vrchem
[ ubytování Mariánské Lázně ]

Obcí Drmoul prochází hlavní silnice spojující Plzeň a Cheb už od roku 1762.Pod Panským vrchem penzion Drmoul ubytování : Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojích o velikosti cca 35m2 s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice .Drmoul Mariánské Lázně pe ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem