Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Manětín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Chata u Manětína ubytování Manětín

Chata u Manětína - v dosud málo známé krajině, znovu objevené filmem Cesta z města, na stráni nad silnicí od Plzně. Velmi vhodná pro cykloturistiku, pěší turistiku a rekreaci vůbec. Pro až 5 lidí na postelích, je v ní voda, elektřina, standardní vybavení.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Chata u Manětína ubytování Manětín a jeho okolí:

Chata na stráni u příjezdu do Manětína (Plzeňský kraj, bývalý okres Plzeň – sever, přírodní park Manětínsko, přírodní park Horní Střela). Chata je na okraji „chatové osady Skalka“ (jen několik málo chat rozmístěných po okraji lesa). 300 m od chaty je manětínské koupaliště. Kapacita chaty je až 5 osob.

V chatě je zavedena elektřina, voda (i teplá), je v ní kuchyňka s plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou, topit se dá buď v krbu nebo v kamínkách. V přízemí je mimo zmíněné kuchyňky ještě koupelna s WC a hlavně obytná místnost s již zmíněným krbem, televizí a rádiem. Venku na ni navazuje velká veranda.

V patře je místnost na spaní. Sklep chaty má podobu malé garáže, vhodné pro úschovu kol.Okolí:

Mnoho značených turistických cest a místních okruhů, značené cyklotrasy.

Obrovská souvislá plocha lesů, kde se s trochou snahy dá opravdu zabloudit – ale taky třeba najít metrák hub (když rostou), jeleny sika či divočáky (když je neplašíte)… nebo třeba jezdit po spoustě (více či méně) zpevněných cest na kole. Koupaliště přímo pod strání, na které chata stojí. Nádherná místa z filmu „Cesta z města“ – např. Nová Doubravice na úbočí Kozelky s dřevěnou chalupou báby léčitelky, kapličkou u rybníčku… „Perla českého baroka“ Manětín – kromě přístupného zámku a zajímavé městské architektury hlavně barokní sochy – nejen ve městě, ale i málem na každém rozcestí v okolních lesích. „Nejmenší město v Evropě, možná i na světě“ Rabštejn nad Střelou se zříceninami hradu, kamenným mostem, barokním kostelem, zámkem… a asi 20 stálými obyvateli. Nečtiny s novogotickým zámkem, hradem Prejtenštejn (a výbornou restaurací Na radnici na náměstí). Žlutice se slavným kancionálem (přesněji s jeho replikou) v muzeu. Novogotický zámek Chyše, kde působil v r. 1917 jako vychovatel K. Čapek a získal zde inspiraci ke knize Krakatit. Plasy se známým a velikým klášterem. Vrch Vladař (stolová hora) známý únikem husitů vedených Janem Žižkou z obležení na jeho vrcholu. Romantická údolí potoků a řeky Střely s mlýny, lávkami a brody – některá s cestami sjízdnými i na horském kole. Dědiny, kde se (alespoň co se architektury týče) zastavil čas tak před 100 až 200 lety (např. Radějov)...Cena:

5000 Kč za týden (od soboty do soboty) o prázdninách,

4500 Kč za týden o prázdninách LASTMINUTE (<6 d. předem)

4000 Kč - za týden - mimo prázdniny

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata u Manětína Manětín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata u Manětína

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata u Manětína, které nabízí ubytování ve městě (obci) Manětín - Manětín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata u Manětína. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Manětín - Manětín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.