Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Malšovice Hradec Králové a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Zděná bouda ubytování Malšovice Penzion Hradec Králové

Pension a restaurace Zděná bouda se nachází v malebném prostředí malšovického lesa v blízkosti hradeckého jezdeckého klubu.Objekt prošel celkovou rekonstrukcí a od února 2012 pro Vás nabízíme ubytování v klidné lokalitě Hradce vzdálené 3km od centra.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Zděná bouda ubytování Malšovice Penzion Hradec Králové a jeho okolí:

Pension a restaurace Zděná bouda se nachází v malebném prostředí malšovického lesa v těsné blízkosti hradeckého jezdeckého klubu. Celý objekt prošel celkovou rekonstrukcí a od února 2012 pro Vás nabízíme ubytování v klidné lokalitě Hradce Králové vzdálené tři kilometry od centra.

Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením v moderním stylu se sprchou nebo vanou. Na každém pokoji najdete pevné připojení na internet a TV. Většina pokojů má balkón s nádherným výhledem do okolních lesů.

Restaurace Vám nabízí 50 míst v oddělené nekuřácké části a 16 míst v prostorách baru. Z jídelního lístku můžete vybírat jídla z naší domácí kuchyně, ve všední dny pro Vás připravujeme cenově zvýhodněná polední menu.

V letních měsících je Vám k dispozici venkovní terasa obklopená přírodou. Děti se mohou vydovádět na dětském hřišti se spoustou prolézaček a skluzavek. Venkovní stánek pro Vás v teplých dnech připravuje klobásy, steaky i čerstvé ryby. Dále nabízí párky v rohlíku, nanuky, točenou limonádu a samozřejmě točené pivo.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Zděná bouda Malšovice - Hradec Králové

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Zděná bouda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Zděná bouda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Malšovice - Hradec Králové. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Zděná bouda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Malšovice - Hradec Králové, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.