Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Malonty a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty ubytování Malonty

Jsme rodinná ekologická farma na jihu Čech - nacházíme se v krásném předhůří Novohradských hor. Možnost ubytování v 2-4 lůžkových pokojích, se sociálním zázemím. K dispozici je velká společenská místnost s krbem, kuchyňka, venkovní ohniště.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty ubytování Malonty a jeho okolí:

Jsme rodinná ekologická farma na jihu Čech - nacházíme se v krásném předhůří Novohradských hor.Naším zaměřením je výcvik mladých koní a jezdců.

Dle přání zákazníka, Můžeme koně obsednout a provést základní výcvik.

Dále je možné koně připravit pro turistiku a vycházky do přírody, či se zaměřením pro další sportovní využití koně v parkurovém stylu.Nabízíme ustájení a venkovní odchov koní, služby v oblasti přepravy koní a ostatních hospodářských zvířat.

Na ploše o cca 25ha se nachází mnoho výběhů a pastvin.

Ideální podmínky pro pastevní odchov hříbat.Samozřejmostí je profesionální přístup, dlouholetá praxe v práci s koňmi a jinými

hospodářskými zvířaty.Jezdecký klub je řádně zaregistrován - sportovní odvětví 13 -Jezdectví

Možnost využití trenéra či cvičitele , příprava na ZZVJ

K dispozici je osvětlená písková jízdárna , kruhová jízdárna, skokový materiál , drezůrní obdélník.Možnost ubytování v 2-4 lůžkových pokojích, se sociálním zázemím.

K dispozici je velká společenská místnost s krbem, kuchyňka, venkovní ohniště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Stáj Malonty Malonty

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty, které nabízí ubytování ve městě (obci) Malonty - Malonty. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Malonty - Malonty, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.