Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Malonty a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Penzion Na Vejminku ubytování Malonty

Ubytování v apartmánu s vlastním vchodem se nachází v Malontech v Novohradských horách v klidném a přjemném prostředí. Turistika a cykloturistika po příhraničí s Rakouskem .Možnost připojení na WIFI.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Na Vejminku ubytování Malonty a jeho okolí:

PENZION NA VEJMINKU v Malontech v Novohradských horách nabízí celoroční ubytování v klidném a příjemném prostředí. Díky umístění ubytování na Jihu čech se přímo nabízejí možnosti vyžití jako turistika po krásách Novohradských hor. Cykloturistika po příhraničí Česka s Rakouskem. Nádherné houbařské zážitky z houbaření (možno i s průvodcem).V létě koupání -venkovní plovárna s tobogánem v nedalekém Freistadtu (ceny velice příznivé) , Jiřičský rybník 11 km a Květonovská přehrada 6km . Přímo v obci dětské hřiště a tenisové hřiště. .Díky blízkosti sportovního areálu SKIAREAL LIPNO ,SKIAREAL KOZÍ PLÁNĚ a dva kilometry sjezdovka v Jaroměři je PENZION NA VEJMINKU také vhodný pro zimní sporty.V okolí je také možnost jízdy na běžkách.K PENZIONU NA VEJMINKU je také k dispozici zahrádka s terasou (lehátka ), slunečník ,gril ,úschovna kol a parkoviště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Na Vejminku Malonty

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Na Vejminku

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Na Vejminku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Malonty - Malonty. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Na Vejminku. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Malonty - Malonty, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.