Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Malonty a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty ubytování Malonty

Nabízíme ubytování v 2- 4 lůžkových pokojích, soc.zázemí,velká společenská místnost s krbem,kuchyňka,venkovní ohniště, klidné prostředí,možnost ustájení vlastního koně - dovolená s koněm, turistika na koni,tréninkové hodiny..


Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty ubytování Malonty a jeho okolí:

Jsme menší rodinná ekologická farma na jihu Čech - nacházíme se v krásném předhůří Novohradských hor 10km od Kaplice i Dolního Dvořiště na okraji střediskové obce Malonty. Naším zaměřením je chov a výcvik koní /především pro parkurové soutěže/, nabízíme však i další služby pro ostatní.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Stáj Malonty Malonty

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty, které nabízí ubytování ve městě (obci) Malonty - Malonty. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Stáj Malonty. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Malonty - Malonty, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.