Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Malá Losenice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Apartmán na samotě Branty ubytování Malá Losenice

Původně zemědělská usedlost se nachází na samotě Branty v CHKO Žďárské vrchy (Českomoravská vysočina), cca 12 km sz. od Žďáru n.S. mezi obcemi Velká Losenice, Malá Losenice a Vepřová v nadmořské výšce 600 m. Jsou zde rozsáhlé a čisté lesy.

Detailní popis objektu Apartmán na samotě Branty ubytování Malá Losenice a jeho okolí:

Apartmán k pronájmu se nachází v přízemí hlavní budovy bývalého selského stavení. Má samostatný vchod, hosté mají tedy zaručeno naprosté soukromí. Apartmán v podkroví je užíván majitelem. Celý objekt je vytápěn ústředním topením, provoz je celoroční. Připojení na internet zdarma (Wi-Fi). Možnost zajištění snídaně.

Ze dvora vejdeme na verandu, do předsíně a dále do obytné místnosti, kde jsou k dispozici dva gauče, jídelní stůl a TV, další místností je kuchyň, kde je kuchyňská linka, elektrický sporák, mikrovlnka, lednička, základní nádobí na vaření a stolování.

Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC.

Z předsíně můžeme také vstoupit do dvou ložnic. V menší ložnici je dvojlůžko, skříň a dětská skládací postýlka, ve větší ložnici je dvojlůžko, dvě samostatné postele a skříň. V případě potřeby lze užívat za příplatek ložnici v podkroví se dvěma lůžky.

Hosté mají k dispozici zahradní nábytek, altánek a gril na dřevěné uhlí v prostorné zahradě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán na samotě Branty Malá Losenice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán na samotě Branty

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán na samotě Branty, které nabízí ubytování ve městě (obci) Malá Losenice - Malá Losenice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán na samotě Branty. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Malá Losenice - Malá Losenice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.