Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lysá nad Labem a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion U Vinné révy ubytování Lysá nad Labem

Rodinný penzion v centru Lysé nad Labem. Klidné, čisté a útulné prostředí. Poskytujeme bohaté snídaně. V blízkosti je výstaviště. Dobré podmínky pro cyklisty.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion U Vinné révy ubytování Lysá nad Labem a jeho okolí:

Malý rodinný penzion se čtyřmi pokoji. Celková kapacita je 14 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a televizí. Poskytujeme bohaté snídaně, k dispozici je internet. Zajistíme uložení kol pro cyklisty. Dobré vlakové spojení do Prahy. Dobré podmínky pro rodiny s malými dětmi.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Vinné révy Lysá nad Labem

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Vinné révy

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Vinné révy, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lysá nad Labem - Lysá nad Labem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Vinné révy. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lysá nad Labem - Lysá nad Labem, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.