Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lužkovice Zlín a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Apartmán Ekofarma Vránovi.


Ubytování Lužkovice Apartmán Zlín
Ekofarma Vránovi - Samota Juré Vám celoročně nabízí ubytování v apartmánech. Farma leží nedaleko Zlína, ale přes to na samotě na kopci Juré.Sociální zařízení na pokoji. 1 apartmán = 4 osoby. Ceny jsou včetně snídaně / uvedeno na E-mailu.
K hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Ekofarma Vránovi

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Apartmán Ekofarma Vránovi, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lužkovice - Zlín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Apartmán Ekofarma Vránovi. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Lužkovice - Zlín je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.