Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lužkovice Zlín a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Apartmán Ekofarma Vránovi ubytování Lužkovice Apartmán Zlín

Ekofarma Vránovi - Samota Juré Vám celoročně nabízí ubytování v apartmánech. Farma leží nedaleko Zlína, ale přes to na samotě na kopci Juré.Sociální zařízení na pokoji. 1 apartmán = 4 osoby. Ceny jsou včetně snídaně / uvedeno na E-mailu.
K hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Apartmán Ekofarma Vránovi ubytování Lužkovice Apartmán Zlín a jeho okolí:

Můžete se projet na horských kolech, po domluvě zajistíme i jízdu na koních, rybolov - své úlovky (nebo cokoli jiného) si připravit v peci či na rožni, nebo si vyjít do lesa a houbařit, vyrazit na výlet do okolí či do Zlína. Vnitřní i venkovní prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav a seminářů.Oba apartmány mají 4 lůžka, přistýlkám se samozřejmě nebráníme. Mají také vlastní sociální zařízení a jsou pro vás připraveny celoročně.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Ekofarma Vránovi Lužkovice - Zlín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Ekofarma Vránovi

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Ekofarma Vránovi, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lužkovice - Zlín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Ekofarma Vránovi. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lužkovice - Zlín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.