Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ludvíkov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Grizzly ubytování Ludvíkov

Hotel ve středu obce Ludvíkov pod Pradědem 3 km od známých lázní Karlova Studánka.U pensionu je 500 m dlouhá uměle zasněžovaná sjezdovka .Pension je vybaven sušárnou lyžáků a oděvů , úschovnou lyží.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Grizzly ubytování Ludvíkov a jeho okolí:

500 m dlouhý upravený svah, který je při nedostatku sněhu uměle zasněžován sněhovými děly. Je vhodný jak pro děti a snowbordisty, tak pro dospělé. Nerovnosti na trati jsou upraveny rolbou, nebojte se a přijeďte.Přímo v prostoru restaurace můžete shlédnout unikátní preparace ulovené zvěřě z celého světa. Přijděte se podívat, nebudete litovat.Lázně, klimatické železitouhličité na východním úpatí Pradědu, které vznikly v r. 1785, myšlenka využívání pramenů přišla kolem 17. století. Celé bruntálské panství patřilo v té době řádu německých rytířů. Prameny 6-7 °C, zejména vulkanického původu prýštící ze země Maxmiliánův, Karlův, Antonínův, Vilémův, Trubačský, Norbertův, některé obsahují sirovodík. Léčí se nemoci z povolání, nemoci silikózy, dýchacích cest, cévní a srdeční nemoci. Karlova Studánka je východiskem cest na Praděd, Petrovy kameny, do údolí Bílé Opavy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Grizzly Ludvíkov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Grizzly

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Grizzly, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ludvíkov - Ludvíkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Grizzly. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ludvíkov - Ludvíkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Centrum Stone Vrbno pod Pradědem
***

Hotel Centrum Stone
[ ubytování Vrbno pod Pradědem ]

vybavených pokojů. Hosté hotelu Sport mají k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje nebo apartmán se sociálním zařízením na každém pokoji. K standardnímu vybavení pokojů patří i LCD televize a přípojka na internet. Hotel Centrum Stone Stravování Příjemná a klimatizovaná restaurace je pro svý hosty otevř ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou