Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Louňovice pod Blaníkem a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Apartmán Mlejn Vestec.


Ubytování Louňovice pod Blaníkem
Nabízíme ubytování v samostatném apartmá pro 5-7 osob, které je součástí nově zrekonstruované budovy bývalého mlýna. Objekt se nachází na polosamotě, v malé obci Vestec, která je výborným výchozím bodem pro výlety a toulky krásnými kouty Podblanicka.
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Mlejn Vestec

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Apartmán Mlejn Vestec, které nabízí ubytování ve městě (obci) Louňovice pod Blaníkem - Louňovice pod Blaníkem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Apartmán Mlejn Vestec. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Louňovice pod Blaníkem - Louňovice pod Blaníkem je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.