Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Loučeň a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování U Otomanských Loučeň ubytování Loučeň

Levné a slušné ubytování na Loučeni uprostřed lesů a přitom nedalo od Prahy. Ideální pro rodinnou rekreaci, ale i sportovní vyžítí - předevších cyklistika, ale i fotbal, volejbal, tenis, jízda na koních .. Okolní lesy jsou plné hub a lesních plodů.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Ubytování U Otomanských Loučeň ubytování Loučeň a jeho okolí:

Vše podstatné již bylo řečeno. Ale přeci jen. Pokud chcete strávit klidnou dovolenou. Procházet se po okolních lesích a spojit to se sběrem lesních plodů, koupat se v lesních rybnících či na hezkých koupalištích, přijeďte. Nebudete zklamáni.

Zařízení a hlavně okolí je ideálním místem pro ty, kteří milují pohyb. Okolí je protkáno sítí cyklostezek a silniček bez velkého provozu. Je to sice Polabí, ale najdete tu i pěkně strmé výstupy. Můžeme pro vás zajisti pronájem travnatých fotbalových hřišť, antukových tenosových a volejbalových kurtů. Můžete krajinu křižovat na hřbetech koní.

Po fysické náměze si odpočinete na břehu lesních rybníků či koupališť v okolí. Můžeme pro vás zajistit i rehabilitaci v krytém bazénku.

V blízkosti je řada restaurovaných zámků - Dětenice, Mcely, Nové Hrady. Největší skvost je jen několik desítek metrů od nás - zámek Loučéň a jeho bludiště a labyrinty. Jde o evropský unikát.

V nedalekých Jabkenicích můžete navštívit Smetanovo muzeum či známou Jabkenickou oboru s chovem daňků.

Zkrátka - přijeďte a uvidíte. Budete spokojeni.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování U Otomanských Loučeň Loučeň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování U Otomanských Loučeň

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování U Otomanských Loučeň, které nabízí ubytování ve městě (obci) Loučeň - Loučeň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování U Otomanských Loučeň. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Loučeň - Loučeň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Zámek Loučeň a Zámecký hotel Maxmilián Loučeň
***

Hotel Zámek Loučeň a Zámecký hotel Maxmilián
[ ubytování Loučeň ]

do poslední Adventní neděle.Hotel Zámek Loučeň a Zámecký hotel Maxmilián Loučeň ubytování : Zámecký hotel Maxmilián v sobě spojuje kouzlo historie a modernity. Hosté nostalgicky vzhlížející k minulosti ocení ubytování v jeho historickém panském křídle, která pamatuje rok 1834, pro hosty upírající zraky spíš do budoucnos ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon