Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lomnice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování Tišnov - Lomnice ubytování Lomnice

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho soukromého ubyt. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje nabízíme za příznivou cenu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytování Tišnov - Lomnice ubytování Lomnice a jeho okolí:

Ubytovna se nachází 50m od malého náměstí kde pravidelně jezdí IDS linka do Tišnova, který je vzdálený pouze 7km a taktéž zde jezdí pravidelná linka do Brna. Město Lomnice má veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Na náměstí se dá rovněž parkovat autem bezplatně, parkování je také pouze 50m od ubytovny. V objektu se nyní nachází 1x byt 2+1 v druhé polovině objektu, který je v pronájmu správci. V první polovině objektu se nachází prozatím celkem 4 pokoje po dvou lůžkách, společné soc.zařízení a společná kuchyně. Do budoucna plánujeme rozšířit pokoje v podkrovních prostorách.

Zařízení pokoje : máme zde prozatím čtyři pokoje po dvou lůžkách, v každém pokoji se nachází TV. Ke každému lůžku patří jedna skříň pro uskladnění osobních věcí a oblečení dále je součástí lůžka noční stolek s lampičkou.

Zařízení sociální: v objektu je společné sociální zařízení které obsahuje vanu, sprchový kout, WC, umyvadlo se zrcadlem pro ranní hygienu.

Zařízení kuchyně : v objektu je společná kuchyně kde se nachází kuchyňská linka s el. sporákem (se sklokeramickou deskou a troubou), varná konvice, jídelní stůl se židlemi.

Zařízení zahrady č.1 (před ubytovnou) : ke společnému užívání. Obsahuje venkovní stůl s posezením, gril.

Zařízení zahrady č.2 (s boku objektu) : ke společnému užívání pro zviřata, rozděleně. Obsahuje kóje dělené plotem. Boudu či jiné bydlení v kóji si každý host pro svého miláčka zařídí v případě potřeby sám na vlastní náklady.Více zde:

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Tišnov - Lomnice Lomnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Tišnov - Lomnice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Tišnov - Lomnice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lomnice - Lomnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Tišnov - Lomnice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lomnice - Lomnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.