Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lipno Líšťany a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Kemp Keramika.


Ubytování Lipno Kemp Líšťany
Kemp Keramika je umístěn v překrásném prostředí Hracholuské přehrady, 15km západně od Plzně.Kemp tvoří oplocený pozemek s hlavní budovou a 20chatami.V budově se nachází restaurace,kiosk,sociální zařízení,sprchy,společenská místnost s kulečníkem a šipkami.
disponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasa stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Kemp Keramika

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Kemp Keramika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lipno - Líšťany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Kemp Keramika. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Kemp věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Lipno - Líšťany je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.