Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lipno Líšťany a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Kemp Keramika ubytování Lipno Kemp Líšťany

Kemp Keramika je umístěn v překrásném prostředí Hracholuské přehrady, 15km západně od Plzně.Kemp tvoří oplocený pozemek s hlavní budovou a 20chatami.V budově se nachází restaurace,kiosk,sociální zařízení,sprchy,společenská místnost s kulečníkem a šipkami.
disponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasa stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Kemp Keramika ubytování Lipno Kemp Líšťany a jeho okolí:

Ubytovací část tvoří 15 jednopokojových chat se 4 lůžky a 5 dvoupokojových chat s 5 lůžky, kde je možná i přistýlka. Všechny chaty jsou vybaveny kuchyňským koutem pro možnost vlastního vaření, včetně ledniček a samostatným WC. V případě nepříznivého počasí možnost zapůjčení el. vytápění. Pro vlastní projížďku po přehradě je možné zapůjčení loděk, dále je zde pro sportovní vyžití hřiště a minigolf. V areálu je místo také pro stany a karavany, pro které je vlastní společné sociální zařízení. Parkování soukromých vozidel v areálu kempu.V areálu je přístaviště parníku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proKemp Keramika Lipno - Líšťany

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Kemp Keramika

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Kemp Keramika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lipno - Líšťany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Kemp Keramika. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Kemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lipno - Líšťany, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.