Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lipník nad Bečvou a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 0 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 16 m/s


Hotel Lípa ubytování Lipník nad Bečvou

Hotel se nachazi v tesne blizkosti centra mesta.K dispozici 52 luzek.Moznost parkovani primo pred hotelem a ve dvornim traktu.V prizemi restaurace-moznosti oslav, ruznych spol.akci atd.Otevrena od po-ne.Studena kuchyne od po-so.Ubytovani 200 Kc/1 osoba.


Detailní popis objektu Hotel Lípa ubytování Lipník nad Bečvou a jeho okolí:

Jedná se o budovu s dlouhou historickou tradicí. Byla zbudována na konci 19.století a dnes, stejně jako před více než sto lety nabízí stravovací a ubytovací služby.Hosté jsou srdečně zváni k příjemnému posezení při chutném jídle či sklence vína v restauraci, kde je kromě teplé kuchyně možné zakoupení (a okamžitá konzumace) lahůdek studené kuchyně, která je v širém okolí vyhlášená, což platí rovným dílem i pro teplou kuchyni. V restauraci je možno realizovat oslavy všeho druhu. Restaurace je v provozu 7 dní v týdnu od 7,oo hodin, studená kuchyně je uzavřena pouze v neděli.Hosté mohou využít také služby ubytovací, a to ve 2. a 3. patře objektu. Cenová relace 200,-/1 osoba/noc. Při pobytu nad 20 dní, cena za 1 osoba/1 noc činí 100,-. Parkoviště se nachází přímo před hotelem či ve dvorním traktu, obojí zdarma. Hotel najdete na hlavní silniční trase Přerov - Hranice.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Lípa Lipník nad Bečvou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Lípa

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Lípa, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Lípa. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.