Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lichkov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Chalupa Konírna ubytování Lichkov

Atraktivní chalupa s levným ubytováním pro 10 osob. Součástí je vinárna, velká zahrada protékaná Tichou Orlicí, hřiště, rybníček, dětský kout, ohniště ...
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečníktenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Chalupa Konírna ubytování Lichkov a jeho okolí:

Atraktivní chalupa s levným ubytováním pro 10 osob. Součástí je vinárna, velká zahrada protékaná Tichou Orlicí, hřiště, rybníček, dětský kout, ohniště ...Chalupa se nachází uprostřed obce. Před ní je parkovací plocha pro šest aut, snadno přístupná i v zimním období. Za chalupou vás čeká úplně jiný svět, plný romantických zákoutí a nečekaných přírodních scenérií - unikátně řešená zahrada, které vévodí 170 let starý mohutný jasan. Je zde spousta zajímavých rostlin a dřevin, rybník, potůček, japonský kout, ohniště, altán, rozsáhlé alpinium, několik laviček. Se zahradou bezprostředně sousedí řeka Tichá Orlice, která skýtá prostor pro romantické večery nad řekou, případně stanování, či bivakování na přilehlé louce. V řece je plno ryb. Z oken chalupy spatříte na protější stráni pasoucí se ovce. Na komíně naproti hnízdí čápi.

Název chalupy "Konírna" je odvozen od účelu, jemuž v minulosti sloužila. Jedná se o bývalou malou zemědělskou usedlost s povoznictvím. Přestavbou chléva vznikla stylová vinárna, která slouží ubytovaným jako společenská místnost či herna pro děti. Její součástí je kulečník, stolní fotbálek, výkonný krb, bar s příslušenstvím, výčepní zařízení, atd. Vinárna skýtá příjemné klima, zejména v letních vedrech.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Konírna Lichkov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Konírna

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Konírna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lichkov - Lichkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Konírna. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lichkov - Lichkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.