Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Libice nad Doubravou a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Pilnův statek ubytování Libice nad Doubravou

Rekreační objekt "Pilnův statek" je vhodný pro rodinné dovolené, svatby, firemní školení, různé oslavy, abiturientní večírky, pro školní pobyty v přírodě pro děti všech věkových kategorií, ubytování a pobyt při turistických i cykloturistických výletech.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelu

Detailní popis objektu Penzion Pilnův statek ubytování Libice nad Doubravou a jeho okolí:

Rekreační objekt "Pilnův statek" je vhodný pro rodinné dovolené, svatby, firemní školení, různé oslavy, abiturientní večírky, pro školní pobyty v přírodě pro děti všech věkových kategorií. Nachází se v blízkosti malebného údolí řeky Doubravy. Okolní příroda je dobře dostupná díky množství cyklistických a turistických stezek. Objekt sám je posledním selským stavením v obci. Pilnův statek poskytuje za velice přijatelné ceny příjemné ubytování o kapacitě 30 lůžek. Na uzavřeném dvoře se nachází zastřešené posezení s krbem, bazén, kulturní stodola pro pořádání oslav a svateb. Pro zábavu je zde stolní tenis, fotbálek, ruský kuželník, dětské pískoviště s prolézačkou a houpačkou. Vlastníme i nerezový gril, ve kterém vám můžeme na požádání připravit sele. Objekt má vlastní parkoviště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pilnův statek Libice nad Doubravou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pilnův statek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pilnův statek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Libice nad Doubravou - Libice nad Doubravou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pilnův statek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Libice nad Doubravou - Libice nad Doubravou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.