Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Liberec 7 Liberec a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Zámecký hotel Sychrov ubytování Liberec 7 Hotel Liberec

Zámecký hotel o kapacitě 86 lůžek zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma.


Detailní popis objektu Hotel Zámecký hotel Sychrov ubytování Liberec 7 Hotel Liberec a jeho okolí:

Jedním z nejkrásnějších míst v České republice je oblast Českého ráje, leží necelých 85 km od Prahy. Zámecký hotel Sychrov je situován na samém okraji této oblasti, 7 km od Turnova, 20 km od Liberce. Hotel se nachází pouhé 2 km od rychlostní silnice R 35 Praha – Liberec. Nový čtyřhvězdičkový hotel se nachází vedle areálu Státního zámku Sychrov.Zámecký hotel o kapacitě 86 lůžek zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma.V hotelu najdete útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí, proto nabízíme gastronomii na vysoké úrovni.Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness, fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti YPSILON a rozhodně si nenechte ujít výlet do malebného okolí.V hotelu kongresového typu, který je svým vybavením nejlepší v Libereckém kraji, lze uspořádat firemní jednání, semináře, sportovní akce, firemní večírky či kongres v jednom ze čtyř kongresových sálů o různých velikostech a kapacitě od 14 do 120 osob.

Provozovatelem Zámeckého hotelu Sychrov je společnost Aréna Syner, s. r. o.. Celková investice ve výši 152 mil. Kč byla spolufinancována částkou 64 mil. Kč ze strukturálních fondů EU a Ministerstva pro místní rozvoj. Stavba byla zahájena 1. srpna 2005. Stavební část byla zkolaudována v prosinci 2006. Celý hotelový komplex byl dokončen 28. února 2007. Slavnostní otevření na sebe nedalo dlouho čekat a uskutečnilo se za přítomnosti významných osobností Libereckého kraje v slunnou neděli 1. dubna 2007.

Nehledejte lepší místo pro konferenci, seminář nebo firemní setkání. Právě jste ho našli. Nabízíme komplexní a profesionální organizaci konferencí, seminářů, atd.

■ Cateringové služby odpovídající standardu hotelu ****

■ Zajistíme bohatý doprovodný program

■ Jednací prostory jsou součástí luxusního čtyřhvězdičkového hotelu

Pokud si vyberete právě nás, vyhnete se časový ztrátám. Klademe důraz na individuální přístup k požadavkům zákazníka. Disponujeme vlastními ubytovacími kapacitami čtyřhvězdičkového hotelu, které je možno rozšířit o ubytovací kapacity v hotelovém komplexu v nedalekém Liberci (15 min. jízdy ze Sychrova).Naše know how:

1. výběr vhodného prostoru

2. plánování rozpočtu a kalkulace

3. sestavení itineráře akce

4. zajištění technického vybavení

5. zajištění ubytovacích kapacit

6. catering, rauty, bankety, atd.

7. pomoc při zajištění dopravy8. speciální doprovodné programy i pro rodinné příslušníky (noční prohlídky Státního

zámku Sychrov, sokolnické ukázky, ruleta, golf, čtyřkolky, aj.).Pro rychlejší vytvoření nabídky Vás, poprosíme o tyto informace:

1. rozpočet

2. termín

3. počet osob

4. délka pobytu

5. zvláštní požadavky na program

6. popis skupiny (věkové složení, pohlaví)

V případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu nás kontaktujte. Náš sales manager Vás může osobně navštívit ve Vaši firmě. Pokud máte zájem prohlédnout si jednací prostory a ubytovací kapacity rádi Vás kdykoli přivítáme v Zámeckém hotelu Sychrov.

Obraťte se na našeho sales managera s Vašimi požadavky:

Veronika Podlipná

Sales manager

Mobil: +420 731 547 958

E-mail: sales@hotelsychrov.cz


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Zámecký hotel Sychrov Liberec 7 - Liberec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Zámecký hotel Sychrov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Zámecký hotel Sychrov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Liberec 7 - Liberec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Zámecký hotel Sychrov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Liberec 7 - Liberec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel ARENA Liberec 7
***

Hotel ARENA
[ ubytování Liberec 7 ]

ubytování dostupnostPři příjezdu k hotelu sledujte ukazatele městské navigace přímo k hotelu Arena či k Tipsport areně ležící v těsném sousedství.Hotel Arena v Liberci ubytováníLiberecký hotel Arena nabízí ubytování ve dvou typech. V hotelové části jsou dvoulůžkové pokoje, apartmány, bezbariérové pokoje. Dvoulůžkové po ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
nabídka výhodné - Hotel BABYLON Liberec III - Jeřáb
****

Hotel BABYLON
[ ubytování Liberec III - Jeřáb ]

po celý rok a za každého počasí. Hotel Liberec ubytování Babylon : V hotelu je přes 1000 lůžek, více než 400 pokojů jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových, dále rodinné pokoje a apartmá se dvěma ložnicemi, luxusní svatební apartmány, čtyřlůžkové apartmá King Royal i bezbariérové pokoje nebo antialergické pokoje. Vyb ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou