Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Liberec a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Orion ubytování Liberec

Bývalý lovecký zámeček posazený v přírodě s výhledem na protější Ještěd a celý Liberec.Dřevem vykládaná hotelová hala s krbovými kamny.3 restaurace.17 plně vybavených pokojů.V areálu tenisová hala s dvěma kurty. Povrch koberec s granulátovým vsypem.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Orion ubytování Liberec a jeho okolí:

Bývalý lovecký zámeček posazený v přírodě s výhledem na protější Ještěd a celý Liberec.Z roku 1911 dřevem vykládaná hotelová hala s krbovými kamny.3 restaurace.17 plně vybavených pokojů.Jedna sauna.WI-Fi zdarma v celém objektu.Pevný internet v hotelové hale zdarma.V areálu tenisová hala s dvěma kurty. Povrch koberec s granulátovým vsypem.Parkoviště u hotelu zabezpečeno branou zdarma.