Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lhotka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Apartmány U FANDY ubytování Lhotka

Ubytování je svou polohou vhodné ke sportovní dovolené jak v létě tak i v zimě a relaxaci v pěkném a klidném prostředí podhůří Beskyd.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečníktenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Apartmány U FANDY ubytování Lhotka a jeho okolí:

Ubytování o celkové kapacitě 20 lůžek se nachází přímo na úpatí masívu Ondřejníku . Díky svému kompletnímu vybavení a poloze je ideálním místem pro letní i zimní rekreaci.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány U FANDY Lhotka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány U FANDY

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány U FANDY, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lhotka - Lhotka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány U FANDY. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lhotka - Lhotka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Chata Ubytovani Ivánek Lhotka

Chata Ubytovani Ivánek
[ ubytování Lhotka ]

dny. Letní sezóna týdenní pobyty.Ubytování: Penzion č.1 nabízí 6 lůžek. Samostatný objekt s dvěma ložnicemi kuchyňkou a společenskou místností. Ložnice jsou vybaveny po třech lůžkách, postele jsou povlečený ložním prádlem. Kuchyňka je s obvyklým vybavením, možnost vaření na el.sporáku. Společenská místnost je ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem