Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lhota a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie v soukromí Lhota.


Ubytování Lhota
Hosté mají k dispozici 2 lůžkový pokoj s koupelnou a samostatným WC. Pokoj je ve vile s velkou zahradou s možností posezení a grilování, v blízkosti lesa a nedaleko známého jezera s textilní i nudistickou (FKK) pláží Lhota.
K hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí Lhota

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení v soukromí Lhota, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lhota - Lhota. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení v soukromí Lhota. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Lhota - Lhota je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.