Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lhota a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 v soukromí Lhota ubytování Lhota

Hosté mají k dispozici 2 lůžkový pokoj s koupelnou a samostatným WC. Pokoj je ve vile s velkou zahradou s možností posezení a grilování, v blízkosti lesa a nedaleko známého jezera s textilní i nudistickou (FKK) pláží Lhota.
K hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://lhota.ubytovani.sweb.cz/
Telefon(+420) 603 296 327 (Marcela Melicharová)
 

Detailní popis objektu v soukromí Lhota ubytování Lhota a jeho okolí:

Nabízíme Vám ubytování ve vile s velkou zahradou u lesa, v rekreační oblasti obce Lhota u Staré Boleslavi, nedaleko známého jezera s písečnou pláží, obklopenou borovým lesem. Jezero je díky své čisté vodě a celé řadě doprovodných služeb známé jako jedna z nejlepších příležitostí ke koupání v České republice. Asi polovina pláží je vyhrazena pro „textiláky“, na zbytku si přijdou na své nudisté. Není bez zajímavosti, že zdejší tzv. nudipláž byla jednou z prvních oficiálních nudistických pláží v někdejším Československu.A co konkrétně nabízíme my? Naši hosté mají k dispozici 2 lůžkový pokoj (14 m2) se samostatnou koupelnou, vybavenou sprchovým koutem a umyvadlem a samostatné WC. V pokoji je k dispozici varná konvice, hrnečky, skleničky, talíře a příbory.Našim hostům nabízíme i možnost příjemného posezení a případně i grilování v klidném prostředí naší zahrady. Parkování v bezpečně uzavřeném areálu u domu je samozřejmě zdarma. Místo je ideální jak pro relaxaci, tak i pro turistiku a cykloturistiku ve zdejším okolí.Ve vzdálenosti 150 m od ubytování je tenisový kurt. V obci jsou 3 restaurace, 2 prodejny potravin a půjčovna kol.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci prov soukromí Lhota Lhota

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí Lhota

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro v soukromí Lhota, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lhota - Lhota. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro v soukromí Lhota. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lhota - Lhota, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.