Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lhenice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Hotel Pod Stráží ubytování Lhenice

Hotel je v obci jihočeského městyse,je tu restaurace s barem, multifunkční spol.sál pro 150 osob,15 příjemných pokojů s plným vybavením.Celoroční provoz. Ideál pro rod.rekreaci,na kola, rodinné,firemní a spolkové akce. Vše nekuřácké-jinak vyhrazené místo.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.hotelpodstrazi.cz
Telefon(+420) 777 023 874 (Marie Justicová)
 
Mobil(+420) 777 023 874 (Justic Pavel)
(+420) 602 394 824 (Justic Jaroslav)
 

Detailní popis objektu Hotel Pod Stráží ubytování Lhenice a jeho okolí:

Ubytování - máme ve dvou a vícelůžkových pokojích (apartmanech) plným soc.vybavením.

Stravování - Jídlo se připravuje ve vlastní kuchyni ve stylu jihočeského domácího jídelníčku. Kapacita 60-ti míst v nekuřácké jídelně zajišťuje dostatek místa pro stravování, ale je také vhodná pro konání firemních nebo jiných společenských, obchodních a příležitostních akcí. (svatby, setkání spolužáků, apod.).

Restaurace s barem, která sousedí s jídelnou má kapacitu 40 míst u stolu. V tomto příjemném prostředí je možnost plného občerstvení a také se i celodenně stravovat.

Ceny - jsou stanoveny smluvní. Bližší info na www.hotelpodstrazi.cz

Vybavení - v areálu hotelu je uzavřené parkování, v objektu máme víceúčelové prostory, restauraci s barem,multifunkční jídelnu,salónek pro menší akce, jsou k dispozici kulečníky,stolní fotbal, tenis a šipky.

Pro větší akce a společenské aktivity je k dispozici sál s ozvučením s jevištěm a tanečním parketem, minimální kapacita je 150 míst k sezení.

Je také k užívání přilehlá zahrada pro párty s posezením a volnočasové aktivity a pro zábavu dětí.

Zařízení je vhodné i pro školy v přírodě,workshopy, spolkové činnosti, firemní akce a jiné společenské akce. Připravíme vám dle přání stravování a jiné požitky.

Podrobnosti na webu: www.hotelpodstrazi.cz

Těšíme se na Vás. Maruška a Pavel


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Pod Stráží Lhenice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Pod Stráží

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Pod Stráží, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lhenice - Lhenice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Pod Stráží. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lhenice - Lhenice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.