Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Letohrad a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Jitřenka ubytování Letohrad

Ubytování je poskytováno v jednom pětilůžkovém, dvou čtyřlůžkových, v jednom třílůžkovém a v jednom dvoulůžkovém pokoji. Celková kapacita penzionu včetně přistýlky je 20 lůžek.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Jitřenka ubytování Letohrad a jeho okolí:

Penzion je umístěn v klidné okrajové části městečka Letohrad. Kolem pensionu je velká oplocená zahrada s terasou a zahradním nábytkem, ohništěm (lze zapůjčit zahradní gril) a parkovištěm pro auta. Nádraží ČD je vzdáleno cca 500m, autobusová zastávka cca 300m. Možnost úschovy jízdních kol a sportovního vybavení v suterénu. Po dohodě s majitelem je možné zajistit snídaně.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Jitřenka Letohrad

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Jitřenka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Jitřenka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Letohrad - Letohrad. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Jitřenka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Letohrad - Letohrad, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Tvrz Orlice Letohrad
****

Hotel Tvrz Orlice
[ ubytování Letohrad ]

technických úpravách. Od 1.8. je otevřena také první prohlídková trasa, která ukazuje historické místnosti a sklepení gotické tvrze se sbírkami a exponáty. Hotel Tvrz Orlice v Letohradu je z větší části nově postaven – bloky A a C, snídaňový sál a čtyři VIP pokoje jsou umístěny do původní barokní stodoly, která je s ho ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem