Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lenora a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Chalupa Lenora ubytování Lenora

Pronájem rekreační chalupy v obci Lenora na samém okraji Chráněné krajinné oblasti Šumava na zcela oploceném pozemku se zatravněným dvorem, okrasnou výsadbou a s výhledem na pohoří a řeku. Nově zařízeno.
K hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem



http://www.dovolenanasumave.ic.cz
Telefon(+420) 737 634 091 (Rudolf Šimek)
 

Detailní popis objektu Chalupa Lenora ubytování Lenora a jeho okolí:

Rekreační chalupa se nachází v obci Lenora na samém okraji Chráněné krajinné oblasti Šumava na zcela oploceném pozemku se zatravněným dvorem, okrasnou výsadbou a s výhledem na pohoří a řeku. Obec Lenora leží 7 km od města Volary, 10 km od hraničního přechodu Strážný – Freyung /SRN, směr Passau/, 30 km od vodní nádrže Lipno/ Horní Planá – odtud je možno využít převozu na druhou stranu Lipna a dále služeb lodní přepravy/, 18 km jižně od města Vimperk. Obec má téměř 1000 obyvatel a nadmořská výška je okolo 800 m. n.m.. Základní vybavenost obce: několik restaurací a prodejen potravin, pošta, zdravotní středisko; dále možnost návštěvy muzea skla a prodejny skla. Od dubna do října každou poslední sobotu v měsíci pečení chleba v obecní peci. V červenci a srpnu potom projíždí obcí parní turistický vláček. Lenorou protéká řeka Teplá Vltava /možnost koupání, půjčovna loděk a raftů v místě/. Okolí je vhodné pro pěší, cyklo i lyžařskou turistiku. Ve vzdálenosti 5 km v Horní Vltavici a 9 km na Kubově Huti se nachází lyžařské vleky s možností večerního lyžování. K zimním radovánkám je také možno využít středisko zimních sportů Mitterfirmiansreut 5 km od hraničního přechodu Strážný /cca 15 km od chalupy/ viz.: www.mitterdorf.info a www.philippsreut.de .V okruhu cca 30 km je řada velmi hodnotných, turisticky zajímavých míst jako např. : Slatě u Borové Lady /cca 17 km/, Stožec – vrch s kaplí z 18. stol.,/cca 10 km/,vrch Třístoličník – 1302 m.n.m. – výhled do tří zemí, a to do SRN, Rakouska a ČR, horské středisko Kvilda /cca 25 km/, Boubínský prales s nově otevřenou rozhlednou / 9 km/, Schwarzenberský kanál – plavení dřeva /cca 15 km/ Muzeum Šumavy ve Volarech / 7 km/, zámek ve Vimperku / 18 km/, lanové centrum Libín cca 18 km /,stromová cesta a přírodní ZOO v obci Neuschonau - SRN cca 30 km / . Pro koupání je možno využít krytého plaveckého bazénu ve městě Volary. Milovníky běžkaření potěší mnoho kilometrů upravovaných běžeckých stop propojených do okolních obcí a začínající cca 200 m od objektu. Výhodou je též nedaleká železniční zastávka /cca 150 m/, ze které je možno cestovat směrem na Kubovu Huť a Vimperk a opačně na Volary, Lipno, Prachatice či Český Krumlov /cca 45 km/. V obci je též zastávka autobusových linek./cca 200 m/.Pro milovníky rybaření je možnost chytání na pstruhové a lipanové vodě ve vzdálenosti cca 200 od objektu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Lenora Lenora

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Lenora

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Lenora, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lenora - Lenora. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Lenora. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lenora - Lenora, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.