Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lenora a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


Chata Eliška ubytování Lenora

Chata Eliška je nově postavená dřevostavba v Zátoni na Šumavě. Nachází na velké zahradě asi 30 metrů od rodinného domu. Je obyvatelná od května do října. Při chladnějším počasí je možno využít elektrický přímotop. V chatě se mohou ubytovat maximálně 4 oso


Detailní popis objektu Chata Eliška ubytování Lenora a jeho okolí:

Chata Eliška je nově postavená dřevostavba v Zátoni na Šumavě. Nachází na velké zahradě asi 30 metrů od rodinného domu. Je obyvatelná od května do října. Při chladnějším počasí je možno využít elektrický přímotop. V chatě se mohou ubytovat maximálně 4 osoby. Chata má jednu obytnou místnost s rozkládací pohovkou. Malá vybavená kuchyňka s lednicí je propojená s obytnou částí.

V koupelně je hydromasážní sprchový kout.

Nad kuchyňkou a koupelnou je tzv. empore (prostorné podkroví s nízkým stropem – nelze vzpřímeně stát), slouží jako prostor pro spaní 2, maximálně 3 lidí. Výstup na empore po schůdkách – není vhodné pro lidi s pohybovými obtížemi.

Vedle chaty se nachází ohniště, zahrada, menší travnatá plocha pro hraní míčových her, 50 metrů od chaty je les. V místě je obchod a dvě restaurace.

Z terasy je překrásný výhled do údolí, kterým protéká řeka Vltava.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Eliška Lenora

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Eliška

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Eliška, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lenora - Lenora. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Eliška. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lenora - Lenora, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.