Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lechovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Pension U Zámku ubytování Lechovice

Náš rodinný pension se nachází na jihu Moravy na hlavní trase Brno-Znojmo v obci Lechovice.Nabízíme příjemné, klidné a rodinné prostředí v malém pensionu o pěti pokojích s vlastním sociálním sociálním zařízením a společnou kuchyňkou.Pension je nekuřácký.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Pension U Zámku ubytování Lechovice a jeho okolí:

Náš rodinný pension se nachází na jihu Moravy na hlavní trase Brno-Znojmo v obci Lechovice.

Je situován v klidné části na kraji obce za zámeckou zahradou.

Pension leží na vinařské a cyklistické stezce.

Nabízíme příjemné, klidné a rodinné prostředí v malém pensionu o pěti pokojích s vlastním sociálním zařízením a společnou kuchyňkou(elektrická kamna, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, dětská židlička, káva, několik druhů čaje).Prostory pensionu jsou zcela nekuřácké. Vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi.Úschovna kol, vlastní parkoviště, bezbariérový přístup, možnost zajištění snídaně, večeře v restauraci vzdálené cca. pět minut chůze, možnost zapůjčení map turistických, cykloturistických, vinařských a památkových objektů, možnost zapůjčení kol.

Pro milovníky vína rádi zajistíme posezení ve vinném sklípku.

Nabízíme i levnější ubytování na turistické ubytovně cca. pro 70 osob ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích se společným soc. zařízením.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pension U Zámku Lechovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pension U Zámku

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pension U Zámku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lechovice - Lechovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pension U Zámku. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lechovice - Lechovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.