Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lázně Bohdaneč a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Lázně Bohdaneč ubytování Lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem nejen k léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. K tomu jsou také přizpůsobeny produktové balíčky a široká škála nabízených služeb.
Služba na recepci je 24 hodinV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Lázně Bohdaneč ubytování Lázně Bohdaneč a jeho okolí:

Lázně jsou v provozu po celý rok a poskytnou tak péči více než osmi tisícovkám klientů. Naše úspěšná strategie je založena na poctivém a individuálním přístupu k pacientovi, komerční chování je potlačeno na takovou mez, aby neovlivnilo léčebnou péči, o jejíž kvalitu nám jde především. Procedury poskytujeme od pondělí do neděle. Plně využitý k procedurám i pro volný čas velice žádaný je lázeňský bazén 9x20 m s vodou o teplotě 30°C. Nástupní dny do lázní jsou vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek, na rekondiční a samoplátecké pobyty lze po domluvě nastoupit i v jiné dny. Ubytování nabízíme v několika cenových kategoriích. Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje bez TV , střední cenová kategorie dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením, barevnou TV a telefonem, i velmi pohodlné, moderním nábytkem vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, telefonem, TV a ledničkou.V únoru 2002 byla dokončena kompletní rekonstrukce stravovacího provozu a interiérů jídelen. Hosté mají možnost skladbu své stravy prokonzultovat s lékařem či dietní sestrou, mohou si denně vybrat z několika druhů menu.Ačkoli nejsme oprávněni poskytovat směnárenské služby, ve vstupní hale je našim hostům k dispozici bankomat nebo je úhrada služeb možná provést platební kartou. Všechny naše pavilony jsou propojeny krytou kolonádou, kterou využijete zejména při nepřízni počasí. Těšit se můžete nejen ze široké škály masáží, koupelí a zábalů. Léčebné lázně Bohdaneč jsou zasazeny do překrásného lázeňského parku založeného před více než 80 lety. Vzrostlé stromy jsou zásobárnou energie, kterou dokáže citlivý člověk velmi dobře vnímat. Proto, když si vyberete shiatsu nebo thajskou masáž, může být na vaše přání, tato masáž prováděna v parku pod korunami vzrostlých stromů. Sílu přírody můžete přijímat i při cvičení jógy, taiji nebo jiných relaxačních aktivit, které v rámci rozšiřování služeb lázně pro své klienty připravily. Možná už na podzim budou připraveny pobyty v délce jednoho až dvou týdnů, zaměřené na alternativní přístup k relaxaci a zdravému životnímu stylu.

Pro milovníky golfu je jen 1 km od lázní k dispozici 9ti jamkové hřiště. Každý klient lázní má na tomto hřišti 50% slevu na všechny služby. 15 km od lázní je zbrusu nové 18 jamkové hřiště Golf Resort Kunětická Hora, do něhož se sjíždějí milovníci golfu z celé republiky.

Nabídka relaxačních pobytů v délce víkendu, čtyřdenního odpočinkového pobytu a celé řady týdenních pobytů, otevírá možnost všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a navíc si užít aktivní dovolenou.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proLázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Lázně Bohdaneč

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Lázně Bohdaneč, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lázně Bohdaneč - Lázně Bohdaneč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Lázně Bohdaneč. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Lázně věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lázně Bohdaneč - Lázně Bohdaneč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
****

Hotel Lázně Bohdaneč
[ ubytování Lázně Bohdaneč ]

TV která je možna zapůjčit za poplatek. Sociální zařízení je společné na poschodí.Gastronomie: Restaurace přímo v komplexu hostům nabídne výběr dobrého jídla a skvělé kávy. Restaurace s kavárnou v budově Léčebných lázní Bohdaneč je příjemnou oázou pro všechny hosty lázní, kteří si chtějí v útulném prostředí vychutn ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresskrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon