Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lažánky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Vyhlídka Lažánky ubytování Lažánky

Hotel Vyhlídka se nachází v obci Lažánky uprostřed malebné přírody poblíž chráněného území Bílého potoka.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Vyhlídka Lažánky ubytování Lažánky a jeho okolí:

Obec leží v západní části regionu Brno - venkov a skládá se ze dvou katastrálních území - Lažánek a Holasic. Území má vysokou krajinářskou hodnotu - asi třetina katastru leží v přírodním parku Údolí Bílého potoka, severní část tvoří souvislé zalesněné území s mnoha přírodně hodnotnými lokalitami, např. přírodní rezervace Slunná. V katastru obce je registrováno 47 vymezených a evidovaných významných segmentů krajiny. Počet obyvatel je cca 650. Vzdálenost od správních center - cca 4 km od Veverské Bítýšky a cca 30 km od Brna.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Vyhlídka Lažánky Lažánky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Vyhlídka Lažánky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Vyhlídka Lažánky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lažánky - Lažánky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Vyhlídka Lažánky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lažánky - Lažánky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Veveří Veverská Bitýška

Hotel Veveří
[ ubytování Veverská Bitýška ]

pětilůžkových pokojích. Ve všech pokojích je masážní sprchový kout a WC. K ubytování lze objednat také snídaně za příplatek. Veverská Bitýška hotel Veveří restaurace : Restaurace s výbornou kuchyní a příjemnou profesionální obsluhou. V sezóně letní terasa v plném provozu a možnost grilování nebo opékání na zahradě! Šir ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou