Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lanžhot a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Ubytování na Podluží ubytování Lanžhot

Nabízíme ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastní plně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením,sprchovým koutem, barevným televizorem a s připojením na internet.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Ubytování na Podluží ubytování Lanžhot a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v komfortně zařízených pokojích

s vlastní plně vybavenou kuchyní(mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák, ...), sociálním zařízením,sprchovým koutem, barevným televizorem a s připojením na internet.Region Podluží nabízí:

nenáročné cyklistické a turistické trasy - vhodné pro aktivní rodinnou dovolenou

rovinatou krajinu s teplým podnebím

folklórní akce

vinařství a vinné sklepy

rozsáhlý Lužní les

historická místa

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování na Podluží Lanžhot

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování na Podluží

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování na Podluží, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lanžhot - Lanžhot. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování na Podluží. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lanžhot - Lanžhot, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel U Nádraží Lanžhot Lanžhot
***

Hotel U Nádraží Lanžhot
[ ubytování Lanžhot ]

obchodní cestující, kteří pouze projíždí.Hotel Lanžhot ubytování na Moravě : Hotel v blízkosti Nádraží Lanžhot nabízí svým návštěvníkům pohodlné a útulné ubytování v příjemném prostředí za přijatelné ceny. Vybrat si můžete z více typů ubytování. K ubytování slouží 1 jednolůžkový pokoj, 5 dvojlůžkových pokojů,& ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou