Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Lančov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


Chatová Osada Pohádka ubytování Lančov

Chatová osada Pohádka Lančov na Vranovské přehradě v okrese Znojmo. Rodinná dovolená v překrásném prostředí. Ubytování v chatkách a srubech. Celodenní penze.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolendisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasaDetailní popis objektu Chatová Osada Pohádka ubytování Lančov a jeho okolí:

CHATOVÁ OSADA „POHÁDKA“ LANČOV

je umístěna na poloostrově Vranovské přehrady, přístupná od obce Lančov. Oblast Vranovské přehrady je centrem cestovního ruchu v západní části okresu Znojmo. Vranovsko je tradiční rekreační oblastí jak pro pobytovou rodinnou rekreaci, tak pro sportovně založené návštěvníky.

V současné době přispívá k většímu zájmu o vranovsko rovněž zřízení Národního parku PODYJÍ. Celá oblast je velmi vhodná jak pro pěší turistiku, pro cykloturistiku tak pro rybaření.

Vlastní rekreační středisko je vybaveno ubytovacím zařízením v chatkách a srubech. V areálu je bazén o délce 25 m, ohniště, volejbalové hřiště, hřiště pro děti s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm a stolní tenis.Vzdálenost k přehradě je cca 500 m. Je zde rovněž restaurace a občerstvení u bazénu. Při nástupu každá rodina obdrží mapku okolí s doporučenými trasami jak pro pěší, tak pro cykloturistiku.

V osadě se organizují motosrazy, srazy auto klubů a cyklystický maratón.

Podrobnější informace naleznete na http://www.lancov.cz

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChatová Osada Pohádka Lančov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chatová Osada Pohádka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chatová Osada Pohádka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Lančov - Lančov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chatová Osada Pohádka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chatová Osada věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Lančov - Lančov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.