Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Labská Špindlerův Mlýn a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion Alenka ubytování Labská Penzion Špindlerův Mlýn

Penzion Alenka s restaurací se nachází na klidném místě na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860 m, na svahu nad přehradou na Labi. Do centra Špindlerova Mlýna lze dojít pěšky lesní cestou (necelé 2 km). Penzion je ideálním výchozím místem vašich výletů
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion Alenka ubytování Labská Penzion Špindlerův Mlýn a jeho okolí:

Penzion Alenka se nachází ve Špindlerově Mlýně, v pěkném prostředí Krkonoš, nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 860 m, na ideálním výchozím místě na výlety,v zimě-poloha na sjezdovce Labská - s 1700 m dlouhou třísedačkovou lanovkou.

Centrum Špindlerova MLýna je vzdáleno necelé 2 km - příjemnou procházkou lesem. Původně horská chalupa byla přestavěna na rekreační zařízení s nadstandardně vybavenými horskými pokoji, stylovou restaurací v tradičním krkonošském stylu včetně letní zahrádky a možností grilování.

Penzion Alenka nabízí aktivity pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou či sportovní dovolenou, stejně jako pro firemní akce. Ve vzdálenosti 400 m lze využít krytý bazén, saunu, masáže, tenisový kurt, posilovnu, minigolf a billiard.

Zimní aktivity: Penzion Alenka se nachází na sjezdovce Labská s novou třísedačkovou sedačkou. Do skiareálu Svatý Petr a Medvědín zajišťuje dopravu skibus s tím, že z Medvědína je možný dojezd na lyžích přímo k penzionu. Výborné běžecké podmínky jsou umocněny běžeckými závodními tratěmi, které jsou vzdáleny 200 m od penzionu vedoucí mj. na Benecko a Horní Mísečky, kde je běžecký stadion.

Letní aktivity: pěší turistika mj. k prameni Labe či na Sněžku, na Špindlerovku, Labskou boudu, Benecko či Strážné, koupání či jízda na lodičkách na přehradě vzdálené 500 m od penzionu či výborné cyklistické terény.

Penzion Alenka poskytuje ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích - celé ve dřevě, s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV-SAT, minibarem, trezorem, fénem a topením. Parkování u penzionu.