Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kvilda a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Olomouc a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


Chalupa Ubytování Kvilda na Šumavě U Cupků ubytování Kvilda

Nabízíme celoroční pěkné ubytování v horské chalupě na Kvildě v NP Šumava ve vybavených pokojích až pro 8+1 osob, vybavená kuchyňka s jídelnou, TV-sat, wi-fi internet a parkování zdarma. Terasa s krbem v zahradě. U nás bez dalších poplatků! Pejsek možný.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://ubytovani-na-kvilde.webnode.cz
Mobil(+420) 736 124 401 (Manželé Bartůškovi)
 

Detailní popis objektu Chalupa Ubytování Kvilda na Šumavě U Cupků ubytování Kvilda a jeho okolí:

V objektu k dispozici zdarma wi-fi internet, TV sat a samostatná vybavená kuchyňka s jídelnou a s posezením, sloužící jako společenská místnost pro ubytované. Dále možnost využití předjednané výhodné polopenze v místě viz náš web.

K dispozici v létě klidné posezení v soukromí zastřešené verandy za domem s výhledem do krajiny vč. krbu s lávovým kamenem pro grilování. K dispozici zahrada pro míčové hry apod. Možnost k zapůjčení zdarma her kroket, petangue a šipky s terčem!

Úschova lyží nebo kol je k dispozici v odděleném prostoru v přízemí objektu pod zámkem s možností mazání lyží se zásuvkou.

Vlastní parkování přímo před horskou chalupou pro ubytované bez poplatku.

Parkovací plocha pro os. auta u chalupy v zimě průběžně udržována sněhovou frézou!

Možnosti stravování:

1. Vlastní: možnost ohřívání jídel v kuchyňce v mikrovlnné troubě a na indukčním vařiči + el. topinkovač a toustovač.

2. Polopenze bezlepková: naši hosté si mohou v místě zajistit "polopenzi v krabičce", jedná se o připravené chutné balené sterilizované jídlo k ohřátí v mikrovlnné troubě v kuchyňce za přijatelnou cenu.

3. Polopenze Kvilda - teplá jídla v restauraci v Kvildě: naši hosté si mohou v místě objednat polopenzi v místní stylové restauraci vzdálené pouhých cca 300m. Velmi chutná jídla. Rezervace stravování je nutná minimálně dva dny dopředu a je třeba nahlásit: ubytování U Cupků manž. Bartůškovi, je to služba pro naše rekreanty předjednaná za výhodné ceny! Doporučujeme ...

Pro více informací o stravování, objednání, aktuálních cenách a otevírací době restaurace můžete kontaktovat přímo provozovatele stravování viz tel.: 777 988 073. Rádi Vám odpoví.

4. Případně můžete též navštívit jednu z několika místních restaurací, cukráren nebo vyhlášenou pekárnu a místní pivovar s několika druhy výborných piv na Kvildě. Rezervaci případné polopenze si zajišťují ubytovaní sami na uvedeném kontaktu.

Ubytování je vhodné pro celoroční aktivní nebo relaxační dovolenou s možností polopenze a je ideální pro všechny věkové kategorie!

Těšíme se na Vás :-)

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Ubytování Kvilda na Šumavě U Cupků Kvilda

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Ubytování Kvilda na Šumavě U Cupků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Ubytování Kvilda na Šumavě U Cupků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kvilda - Kvilda. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Ubytování Kvilda na Šumavě U Cupků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kvilda - Kvilda, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.